| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o intrebare :

De ce viata nu este dreapta, ma refer la mine, fiindca sunt un baiat care nu fumeaza, bea, drogheaza.....etc...
Ma ocup cu sportul de mic, si vreau cel putin un pic de fericire, ma refer la o dragoste adevarata, Incerc sa fiu optimist dar cite odata, pur si simplu nu imi ajung puteri...
Nici nu stiu in ce este problema, ma refer la aceea ca nu m-am intalnit cu fetele mai mult de o luna, in mare parte eu le-am lasat pentru ca nu imi convineau la caracter, dar sa le schimb nu vreau...pur si simplu nu are sens.
De ce alti baieti au fete care tin la ei si mereu se ghindesc la ei, si ei fiind niste baieti care fumeaza, beau, si folosesc fetele doar pentru sex...

In mare parte ma simt singuratic, dar cind gasesc o fata cel putin care sa imi placa eu sunt gata sa ii ofer tot ce am, dar ea nu pretuieste asta...

Intrebarea mea este urmatoare :
Ce sa fac? Eu ma tem ca daca voi intra in sport, ma refer fara viata perosnala, eu nu o sa mai ies de acolo si mereu o sa ma antrenez....etc, pentru a nu ma ghindi la alt ceva
Sau ce sa fac, fiindca deja orice speranta se epuizeaza?

5 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Nu iti mai plange de mila. Simplul fapt ca nu fumezi, bei, droghezi etc nu inseamna ca meriti aprecierea cuiva.

| Mozurov a răspuns:

Problema ta cu fetele este ca nu le stii psihologia. Daca ii oferi unei fete sufletul tau pe tava fara ca ea sa iti ceara acest lucru, atunci o vei indeparta.Intai trebuie sa creezi atractie in ea, sa o faci sa ofere ea iubire si tu sa ii dai inapoi tot iubire.
Nimeni nu a spus ca daca se apuca de sport va renunta la toata viata sa personala.Intredevar,va face unele sacrificii dar in niciun caz nu este o conditie ca sa nu iubeasca pe nimeni.Si in plus parca altfel faci ceva cand stii ca exista o fata acasa care stii ca te sustine si te iubeste, nu?

| Волк a răspuns (pentru Mozurov):

Eu nu inteleg una, eu trebuie sa fiu in mare parte o perosana indiferenta si sa astept pina ce fata imi va spune ca ma iubeste? dupa cite eu stiu, fetele se pling ca noi nu le atragem destula atentie......asa ca eu nimic nu inteleg...
* Eu pur si simplu nu pot fii indiferent fata de o fata care imi place, atunci cum sa fac?

| Mozurov a răspuns (pentru Волк):

Nu am spus ca trebuie sa fi indiferent, ci ca trebuie sa stii ce si cand sa oferi.Sunt foarte multe de spus.Intra pe www.artaseductiei.ro ca sa vezi si sa intelegi etapele pe care trebuie sa le parcurgi (nu trebuie neaparat sa cumperi cartea, articolele postate acolo sunt mai mult decat suficiente).

| selenabrunetik a răspuns:

Draga in ziua de azi fetele vor sa aiba iubithi frumosi deloc timizi sa fie puternici nu numai fizic dar si la caracter si toate vor sex daca nu faci sex cu ele si nu le satisfaci nu o sa ai niciodata vreo relatie serioasa.