Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Sondaj:
Ati fost vreodata la psiholog? De ce si cu ce v-a ajutat?

5 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Niste cursuri de grup cu tema dezvoltarii personale, plus o singura programare individuala pe niste probleme alimentare. Nu pot zice ca m-au schimbat extraordinar de mult, dar sunt si de parere ca dintr-o ora iti nu poti schimba in totalitate caracterul. Inca e in derulare cursul... poate o sa reusesc ceva pana la final.

| iöиi a răspuns:

Eu nu am fost, dar am de gand sa ma duc

| Axys a răspuns:

Am fost la psihologul scolii dai incolo ca meam facut o parere proasta despre te intreaba cu totul alt ceva tu trebuie sa fi inpacat cu tine insuti nu-ti trebuie psiholog

| Malinutza99 a răspuns:

Nu am fost...

| Mirajanne a răspuns:

Am fost la psiholog pentru am intari increderea in sine pentru a ma schimba intr-o persoana mai sociabila (genul de persoana inchisa si nu-mi prea place sa cunosc persoane noi) nu pot spune ca nu m-a ajutat, au fost ceva shimbari. ''Atit timp cit vei crede in ceea ce faci si ceilalti o vor face'', sper sa-ti fie de folos!