| anonim_4396 a întrebat:

Ati vorbit vreodata cu vreun psiholog, cand ati avut probleme? Cum v-a ajutat?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La scoala suntem obligati sa vorbim cu psihologul scolii pentru a-si da seama daca avem probleme. Facem teste, vorbim cu el, tipul e chiar de treaba. Mi-e mi-a inspirat incredere din prima pentru ca semana putin cu Freud din profilhee hee

| Sun life a răspuns:

Matusa mea este psiholog.acum nu sa o laud sau asa.deci eu cu sora mea nu ma inetelg rea bine.si ena pus ea fata in fata si ne-a pus anumite intrabri. o sa reflexionezi si o sa-ti dai seama.si oricum un psiholog te sprijina oricum,. deci cred ca e un ajutor ft bun.acum fiecarecum crede. succes