| Savantym910 a întrebat:

Sora mea s-a mutat în camera de vizavi, simt că nu mai am intimitate și am început cu stângul cum s-ar zice deși ce pot face?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este in camera de vizavi nu in camera cu tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Nimic deosebit, doar te obisnuiesti sa traiesti cu sora ta in casa, asa cum traim toti cu familia alaturi.
Intimitatea ti-o creezi doar in camera ta, sau la baie, nu in toata casa, mai ales cand traiesti cu toata familia.
Este diferit doar daca este casa ta si atunci ii poti cere sorei, sa plece.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu aveti use la camere?