| papuciirupti a întrebat:

>SOS----- majoritatea dintre voi v-ati intalnit cel putin o data in situatia aceasta: am cunoscut o fata si o plac, nu imi vine sa plec de langa ea, dar ea e putin indiferenta si o colega de-a ei mi-a spus ca il place pe altul si sa ramanem doar prieteni...
Unii ar sta langa ea si ar astepta momentul, ar avea grija de ea in momentele grele pana o cuceresc pe cand altii ar pleca.
Eu nu stiu ce sa fac, ea imi da semne ca ma place dar cand incerc sa ma apropii ma da inapoi si sunt suparacios astfel ma indepoartez etc...
Ati pleca sau ati ramane?

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Poti sa iti gasesti o alta fata.

| papuciirupti explică (pentru LonelyLoner92):

Usor de zis, mai greu de facut...nu sunt genu care sa ii placa des de fete, urasc tarfele sau tipul ala de 'dive'
mai imi place de o fata care e prietena cu ea, e asa draguta, cred ca ar merita incercat, sa ma bag? laughing

| Ineys a răspuns:

I-as da 2 palme si i-as zice direct: " Fa, eu te vreau, esti chioara?!"
Glumesc, daca esti gelos, nu sta dupa ea, o sa ajungi sa o urasti la un moment dat.