| rexssj a întrebat:

Sprancenele mele incep sa se uneasca cum le fac sa se apreasca in afara sa ma pensez?

3 răspunsuri:
| dydu01 a răspuns:

Buna! Poate cu big-ul dar eu te sfatuiesc sa nu faci asta. Cel mai bine le pensezi nu e mare lucru... Nu doare rau si oricum toti au inceput sa se penseze in ziua de aziwinking.

| ToxiSun a răspuns:

Pai? cred ca poți sa le razi laughing. dar nu ar arata foarte bine sau poți sa le iei cu o banda de ceara. dar cel mai bun lucru e sa te pensezi big grin

| rexssj explică:

Mda nu ma deranjaza nu sunt asa multe fire doar de foarte aproape se observa deci n-am probleme