| marialina a întrebat:

Spuneti cateva probleme pe care le intampina generatia voastra, in legatura cu alegerea carierei sau in continuarea studiilor.

1 răspuns:
| kindness a răspuns:

Cu siguranta ca atunci cand termin facultatea nu o sa mai lucrez aici : ghici dc? pentru ca in primul rand se plateste prost, nu ai conditiile neccesare ca in stainatate si acolo pnm frate nu e CRIZA, aici e varza tot, nu ai cu cine bai frate.societatea in care traim nu ofera studentiilor posibilitatea de a ramane in Romania pentru a avea un job cat mai bun si un salariu pe masura! pa pa happy