| Kasshitte a întrebat:

Tocmai am inceput clasa a 8-a si sunt foarte nehotarat in legatura cu alegerea unui profil.As avea doua optiuni:filologie sau matematica informatica.Acum depinde,nu am probleme cu vreo materie ma descurc la toate, doar ca atunci cand termin liceul as dori sa am si mai multe posibilitati pentru o facultate.Deci vreau
sa imi spuneti cateva din parerile voastre legate de aceste doua profile.Va multumesc!

1 răspuns:
| aryenutzaa a răspuns:

Noua profesorii ne spuneau ca terminand mate-info ne putem duce oriunde.