| anonim_4396 a întrebat:

spuneti'mi si mie niste statusuri frunoase si tari happy cine ma ajutaa si pe mine? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| mikey06982 a răspuns:

Viata este ca o oglinda: daca zambesc, oglinda imi intoarce zambetul happy
In viata e ca intr-o discoteca...nu conteaza daca muzica si ritmul se schimba, tu trebuie sa continui sa dansezi!
Tot de ce ai nevoie in viata asta este incredere si ignoranta si atunci succesul este garantat.
...Viata e duelul Lui Dumnezeu cu diavolul, iar campul de batalie sunt eu...
Ochii sunt oglinda sufletului - ei nu vorbesc, dar povestesc tuturor ce simtim, ce ne doare... la ce visam!
Acela care nu a iubit niciodata, inseamna ca nu a trait niciodata.
Ce e dragostea? Nevoia de a iesi din tine insuti.
Cine umbla dupa iubire, n-o va gasi; cine-o da, o primeste inapoi.

Sper ca ti-am fost de ajutor :**

| Alinush_Aly_1998 a răspuns:

"Oricum ar fi viaţa, trăieşte-o riscând."
~ Aşteptările prea mari aduc nemulţumire, pe urmă frustrare şi chiar dezamăgire.
Am lăsat lumea să mă creadă naivă, rea, ignorantă, arogantă şi oricum m-au perceput pe moment. Nu am tras pe nimeni de mânecă încercând să mă justific şi să schimb păreri.

Acum 20 de ani, din poze lipseau culorile...in prezent lipsesc hainele!
Orice bărbat poate să iubească 1000 de femei, dar doar unul adevărat poate să iubească o singură femeie în o mie de feluri.

| alexutza2tha3bbe4meu a răspuns:

V0oi fi mereu langa tine sh am s te sustsin. Am s fiu langa tine in prblemele care vnnu ne-am nascut in pufffff da' ne bucuram de viataPrietenii adevarati mi-au spus pe fata ce au avut de zis, prietenii falsi pe la spate m-au barfitE0o asa sunt, asa v0oi ramane. Daca` m placi e bine, daca` nu 0bisnuieste`te`! Asta sunt`! Sh in pielea mea m simt cel mai bine`; x.Asta sunt`! Nu c0menta`uita`te la tineN`o sa renunt` nici o fractiune de secunda, fiindca intotdeauna pierzi daca renunti` la luptaFiecare poveste are un sfarsit. Dar In viata Fiecare sfarsit are un nou inceputda eu nu stau s`o asCult.asta ar fi culmea.Ai grija de viaţa tha nuh de-a mea` stii bine Ca.nu`mi pasa de ce zice` lumea"Poate’h ca am aiere’n cap, dar asta e problema mea.Nuh poţi să ma suporţ? Asta ii problema th’a.Nu ma cunosti? Nu mai comenta.Ai grija de viaţa tha nuh de-a mea sper ca te-am ajutat