| firstdevil a întrebat:

Spuneti-mi please cum a fost primul sarut, unde, cand, de ce, etc.Sau o poveste romantica cu voi. Funda pentru cele mai multe amanunte si cea mai romantica poveste/cel mai romantic sarut. Fara chestii de genu"ce-ti pasa tie de asta" Mersiii multtt.:* Fundaa.

Răspuns Câştigător
| Dumitru1995 a răspuns:

Salut!
Incep.
A fost la 15 ani ..prima mea dragoste
Este vorba de o fata pe nume carolina, era venit de pasti la niste rude de a ei.
Era foarte frumoasa, eu nici nu imi faceam sanse la ea, mi-a placut din prima oara, dar nu-mi faceam iluzii
Dupa un timp sora mea mi-a spus ca ei ii place de miine..Desigur nu am crezuto si am intrebat-o pe facebook daca e adevarat.ea mi-a raspuns ca Da (era deja plecata acasa)
A spus ca va veni peste o saptamana si va vorbi cu miine..eu nustiam ce sa fac..cautam diferite chestii pe net..cum as putea saruta o fatahappyhappyhappy Imi venea sa fug undeva pina se va duce ia inapoi.
Atunci a venit si verisorul meu la miine in ospetie pe ceva de timp...linga el aveam mai mult curaj ..asa ca am sunat-o. Mi-a raspuns si a esit
Am mers in trei pina in centru. unde se gramadeau mai multi prieteni ..am stat un timp acolo.
Era deja tirziu si trebuia sa o duc acasa..am luat-o de miina. ajungind aproape de casa ei ..ma perdusem ..ma gindeam...
Ce sa fac? Oricum ar trebui sa se intimple asta..cum s-o fac? happyAm ajuns la poarta casei ei.ea s-a asezat jos..eu stateam in picioare..Si ma intreba defierite chestii.
Daca am prietena. daca am avut pina acumhappyhappy(Eu am raspuns..ca dabig grin)
Sa sculat.mi-a spus ca ne revedem miine..ma inbratisat si m-a sarutat pe obraz.Mi-a zis Noapte buna* ..si a plecat.
Eram nespus de fericit, ca sa petrecut fara sarut. ..si deja indragostit luleabig grin
Uite venise a doua seara. ..am plecat fara ea in centru cu verisorul meu.
Am stat acolo cit am stat.el mi-a zis sa o sun ..eu am spus,, NU"
Si a scos telefonul lui ..si a spus o sun eu dar..si o scot in drum
Eu mi-am facut griji ..sa nu mi-o fure el..asa ca am sunat-o eu ..greu dar am sunat-obig grin
A esit in drum m-a luat de miina si ne plimbam..era tacere un timp..eu nu intrebam nimic..nustiam ce ..imi dadea doar ea intrebari
..Venise si momentul
Am ajuns la ea acasa..mai avem citiva metri. pina sa ajungem
Si iarasi ma gindeam ce sa fac?
Am ajuns la ea la poarta..sa intors brusc..ma inbratisat..si incepuse a ma sarutahappy
Eu nu stiam ce se intimplabig grinbig grin Ma conduceam dupa ea. ..ma sarutat chiar si cu limba..Nu imi placuse deloc.ft ciudat mi se parea ..deloc nu cum imi imaginam ..Am spus unui altuia nb..si am plecat
A doua zi ..sarutul paruse mult mai alt fel..cred ca eu ma invatasem deja cum sa o fac.mi se paruse ceva super..ne sarutam foarte mult timp.
Nustiam ce credea despre miine...cind am sarutat-o prima oara..stiu precis ca nu ceva normalbig grinbig grinbig grinbig grin
Mai peurma am devenit eu putin mai curajos.o sarutam brutal si cu limba..si fara.ei ii placea...credbig grinbig grin
In final ne-am desparit.e lunga istoria de ce ne-am desparit..nu o sa mai scriu!
Asa a fost primul meu sarut ...Nu prea romantic.dar marog ..prima mea dragoste
Pa..succese