| firstdevil a întrebat:

Spuneti-mi please cum a fost primul sarut, unde, cand, de ce, etc.Sau o poveste romantica cu voi. Funda pentru cele mai multe amanunte si cea mai romantica poveste/cel mai romantic sarut. Fara chestii de genu"ce-ti pasa tie de asta" Mersiii multtt.

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Primul sarut l-am avut cu primul meu prieten.Eram doar de 2 zile cu el, si stateam in bloc, ascultam muzica si vorbeam.Din vorba in vorba s-a apropiat usor de mine, ne-am uitat unul in ochii celuilalt cateva secunde si pe urma sa intamplat.Nu cred ca as putea spune in cuvinte ce am simtit in acele momentelove struck.A fost minunat.Parca simteam ca zborlaughing, aveam mii de fluturasi in stomac si inima imi batea atat de tare big grin, a fost frumos.Niciodata nu voi uita aceea zi, si inca o tin minte perfect de parca s-a intamplat ieri, desi a trecut ceva timp de atunci.
Poveste:el s-a mutat acum cativa ani pe strada cu mine.La inceput nu ne suportam, ne evitam.Nu era zi sa nu ne certamlaughing. Dupa ceva timp nu stiu cum de s-a intamplat, dar ne-am apropiat unul de altul din ce in ce mai mult.Ieseam mai mult pe afara cu el, statea la mine la bloc si vorbeam pana seara tarziu, vorbeam pe mess.Usor,usor,am inceput sa ma indragostesc de el, dar imi era rusine sa ii spun, crezand ca el nu simte nimic pentru mine, si nu as fi fost in stare sa acept un refuz din partea lui.Imi placea pe zi ce trecea din ce in ce mai mult de el. Dupa 3 luni m-am hotarat sa imi iau inima in dinti si sa ii spun ceea ce simt.Am fost surprinsa sa vad ca si el tinea la mine dar ii era teama sa imi spuna. Uite asa am format un cuplu, si am avut o relatie timp de un an si 8 luni.Cea mai frumoasa perioada din viata mea a fost alaturi de el.Era persoana care era langa mine necondionat, care ma sprijinea, care ma ajuta cand aveam nevoie.Am avut multe de invatat de la el, lucruri care imi vor fi de folos mai tarziu.Nu imi imaginam niciodata ca il voi pierdesad, insa intr-o zi totul s-a terminat intre noi, mi-a spus doar"e mai bine sa se termine acum, e mult mai bine.Fiecare este de astazi pe drumul lui, ai grija in viata si bafta multa".Am fost distrusa.Am luptat din greu sa il readuc inapoi in viata mea, dar degeaba nu am reusit.
Regret ca am pierdut persoana care imi completa viata, persoana la care zambeam doar cand ii auzeam numele, persoana care ma fact sa zambesc si sa fiu fericita din suflet, persoana pentru care eram in stare de orice.Regret ca l-am pierdutsad insa niciodata nu il voi uita,va ramane in inima mea,acolo va purta un loc special,si de acolo nu il voi sterge niciodata.
Din tot ce a fost frumos,astazi au ramas doar amintiri, durere, si multe rani care nu se vor inchide niciodata.Tin sa ii multumesc ca a intrat in viata mea, ca a fost langa mine candva, si ca m-a facut cea mai fericita atuncihappy

| AikkoxD a răspuns:

Sărut:
A fost în piscină, la 12 noaptea Deşi era cam frig şi îngheţaseră toaaate pe mine, a fost frumos, eram într-o relaţie cu cel mai bun prieten.Da, băiat. Ne cunoaştem de 17 ani aproape, practic am crescut împreună.Şi atunci ne-am încercat norocul.Am avut o relaţie de 5-6 luni, dar am decis să rămânem totuşi prieteni.

Poveste:
Păăi, ne-am cunoscut acum 6 ani, m-a lovit cu skateboard-ul şi l-am înjurat
Am început apoi să vorbim şi tot aşa, iar după un an, am format un cuplu. Ne înţelegem mult prea bine, ne respectăm unul pe celălalt şi ne iubim mult şi, în prezent, avem o relaţie superbă de 5 ani şi o lună.

| AndreyG a răspuns (pentru AikkoxD):

Ce frumos. zicala "nu stii cand DAI PESTE iubirea vietii tale", a capatat o noua imagine. Glumesc, ma bucur pentru voi. Tot asa, fiti fericiti happy

| AikkoxD a răspuns (pentru AndreyG):

Mulţumim happy

| pufoshenia24 a răspuns:

Pai primul meu sarut a fost la mine in dormitor. eram impreuna cu iubitul meu si mai era o fata acolo. stateam por si simplu pe pat nu stiu cum sa zic. foarte aproape unul de altul si apoi... buuuf. voila. primul meu sarut. asa a fost. eu cu el ne-am cunoscut in clasa a 2-a cand a venit la mine in clasa. dar pana in ziua de azi nu credeam ca poate fi ceva mai mult decat prieteni. dar m-am inselat. eu pot sa zic ca mi-a placut foarte mult primul sarut. si. parerea mea e ca e greu la inceput. voi ce poveste a primului sarut aveti?kisswinking