| Solanoo a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce trebuie sa stabilesc la examen ( sunt a8a) puppy dog eyes. La mate ce ar trebui sa stiu sa rezolv la subiectele 1, 2 si 3, ce metode de calcul si rezolvari se aplica, va rog eu frumos puppy dog eyes, ziceti-mi si mie peste o saptamana am examen :-ss puppy dog eyes. Multumesc anticipat! :X Fundita bineinteles!

1 răspuns:
| Cristi112 a răspuns:

La partea 1 iti da niste exercitiii de clasa a 5a laughing)))) le face si un copil de 10 ani. la partea a doua algebra, fractii si ce ai mai invatat tu in 6-8 la algebra iar la partea a 3a probleme la algebra si geometrie happy