| Alissa193 a întrebat:

Spuneti-mi si mie de ce majoritatea tinerilor urasc stilul emo? Poate sunt mai sensibili si asculta muzica proprie, dar de ce se aud despre ei doar cuvinte urite?

Răspuns Câştigător
| sw33t13ang3l a răspuns:

Eu n-am nimic cu ei...Majoritatea tinerilor vorbesc urat despre ei pentru ca sunt genul de persoane care se taie, dar nu toti sunt la fel...In plus toata lumea intra in depresii si tinerii tot ii numesc emo chiar daca pana atunci erau cele mai active persoane...Si muzica lor este chiar frumoasa...Screamo parca se numea.Am ascultat si eu si nu e chiar atat de rea, dar eu raman la rock!big grin

8 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Eu nu am nimic cu ei...imi sunt sincer, INDIFERENTIbig grin

| ATB a răspuns:

De obicei cei care urasc emo nu prea pot sa gandeasca si sa ii accepte asa cum sunt. In general cei care sunt in conflict cu ei direct sunt cocalarii. Eu nu sunt emo, nu fac parte din nicio categorie, am stilul meu dar nu am nimic cu emo sunt ok, in afara lucrului ca cei teribilisti nu ar trebui sa se automutileze. Prostia e mare in tara asta si e setata pe vechi nu stie sa se deschida la ceva nou, doar noi adolescentii acceptam lucruri noi, de aia exista emo. Daca esti emo, fi mandra si gandeste-te ca ai mai mult creier decat persoanele care se iau de tine majoritatea ascultand superbele manele cu versuri elevate:"Pumnii mei minte nu are","Cea mai noua melodie de la Roma este Portugalia"si alete lucruri la fel de inteligente. take care

| VladRO a răspuns:

Emo kiZZi sunt oameni care au o serioasa problema psihica, asta e opinia mea! Peace happy

| oana_1897 a răspuns:

Tynna eu consider ca toate rautatile despre acesti emo, care de fapt sunt tot oameni ca si noi, au aparut din cauza rautatii noastre si din teama de nou; adica daca cineva nu este ca noi, se imbraca diferit este catalogat ca fiind ciudat si a fost de ajuns ca unu sa spuna ceva de rau despre ei si toata lumea sa a copiat acest lucru fara a incerca sai cunoasca cu adevarat. eu nu sunt emo, e doar parerea mea sincera...

| Teooo a răspuns:

Asta este... Fiecare are gusturile diferite. Sincer nici mie nu imi place stilul emo.

Tu pastreaza-ti parerea ta si nu ii baga pe ceilalti in seama.

Pa, pa happy

| sw33t13ang3l a răspuns:

Eu nu am nimic cu stilul emo...Nu as avea de ce sa am.Nu-mi fac mie nimic.De ce i-as uri?
Da, sunt mai sensibili si asculta muzica proprie, dar si mie imi place muzica asta...Si se aud cuvinte urate doar pentru ca unii chiar nu gandesc si nu stiu ce zic.Nu am nimic impotriva lor.Au probleme, dar totusi nu cred ca ar trebui sa-i uram doar pentru ca se imbraca in negru...happy

| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Draga mea gusturile nu se discuta bune sau rele asa sunt ele!
Nu te necaji fiecare cu opinia lui ia ce-ti place lasa restul cu ideile si gusturile lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare are stilul lui si asculta ce muzica vrea