| ValentySHINee a întrebat:

Ajuuttooor TPU...Va rog spuneti-mi sfaturi cum sa ma razbun pe cineva foarte brutal si grosolan(poate prin batai, cuvinte urite si umilitoare)P.S.dar daca puteti prin fraze moldovnesti. Funda pentru un raspuns care ma va ajuta foarte tare.Mutumesc frumos!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te razbuni nu este o optiune. Ca sa-i arati ca esti mai destept, fii indiferent, si-l va durea cel mai tare! Cel mai destept cedeaza, nu uita!
Bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferenta doare mai tare decat razbunarea. Razbunarea iti da satisfactie doar pe moment. Cu timul iti va parea rau.

| ValentySHINee explică:

Aceea persoana este foarte grosolana si sunt sigura ca prima o sa inceapa.iar daca voi fi indiferenta, ea ma va considera o lasha(