| cristianorudi7 a întrebat:

Spuneti-mi si mie o pasta de dinti buna, adica daca te speli de 3 ori pe zi sa se vada ca te-ai spalat, si albirea sa tina mai multe zile, deci sa fie dintii albi de durata intregii zile. problema e ca eu nu prea ma spal pe dinti, adica nu ca nu ma spal, parca nu mi-a intrat in reflex nu stiu km sa va explic.
fundaaaaaaaa

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Colgate total, si partea cu inalbirea dintilor se trateaza la stomatolog, macar dimineata si noaptea sa te speli dupa mese si cu timpul o sa ai dintii mai albi

| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai.eu folosesc Colgate. Nu stiu exact daca este ca mai buna pasta de dinti, dar eu am fost multumita de ea.big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu cred ca exista cea mai buna pasta de dinti, asa cum vedem in reclamele de la televizor. Dupa parerea mea important este sa ne ingrijim dintii pentru a avea o igena cat mai buna a cavitatii bucale. Eu folosesc Sensodyne, Vandenecum dar si produsele Colgate, pe care le schimb in timp pentru a nu pute face rezistenta in timp la compozitia acelei paste si virusii nostri care se pot dezvolta.

| FuckTheRules a răspuns:

Colgate! ce mai buna pasta de dinti, si eu am avut aceeasi problema ca a ta... dar cu Colgate am rezolvat totul! Parca nu ma mai dezlipesc de ea...si are un gust atat de placut(varianta Fresh) merita!
Bafta