| cristianorudi7 a întrebat:

Ziceti-mi si mie o pasta de dinti buna, vreau sa spun daca te speli de 3 ori pe zi sa se vada rezultatul, adica dintii sa fie albi pe durata intregii zile.
funda

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sensodyne

bye-bye

| Alice a răspuns:

Pai sa stii ca lamaia este destul de buna dar cu ea trebuie sa te speli doar o data pe zi (adica dimineata cu lamaie si seara doar cu pasta de dinti de ex.). Albeste destul de bine.

Iti sugerez pasta Colgate MaxFresh cu mini granule dizolvabile, umplute cu apa de gura e foarte buna pasta asta de dinti crede-ma!
Cel mai bine este sa folosesti bicarbonat. Ajuta foarte mult si ti se vede efectul de la prima utilizare.Nu folosi in exces! o data la 2 saptamani este mai mult decat suficient. Pui pe periuta de dinti putin bicarbonat dupa ce te-ai spalat pe dinti si periezi normal ca si cum te-ai spala pe dinti. [dar ataca si smaltul cateodata]
eu glister folosesc si e buna. Am folosit si Blend-a-med 3D white pearl, e bun si ala. :*
sper ca te-am ajutat.
fundita?batting eyelashespuppy dog eyes

| Timee೩ a răspuns:

Pai is atatealaughing de ex:
aqua fresh
blend-a-ment anti cavity
golgate
signal
Si multee altele
Fundaa?kiss

| SpawNBoddY a răspuns:

Incearca All-dent este cu herbal este fabricat de germani si nu trebuie sa te speli neaparat de 3 ori pe zi de exempu poti sa te speli 3 zile in fiecare dimineata si o sa se vada substantial