| IoanaBogdana a întrebat:

Spuneti-mi si mie o poveste despre prietenie. si sa fie reala, traita de voi sau de cunoscutii vostri nu luata de pe net. cea mai frumoasa poveste: funda!

1 răspuns:
| Cristea a răspuns:

Sunt a11ea la cel mai bun liceu de la mine din oras. in clasa a10ea am avut ceva colegi noi, printre care o tipa pe care mi s-a pus pata. am incercat sa ma bag in seama, sms'uri si chestii de gen. am reusit sa ma fac remarcat, curand am devenit amici, prieteni si foarte buni prieteni. la un moment dat ajunsesem sa nu treaca o zi fara sa vorbim cateva ore la telefon. (mentionez ca imi placea la nebunie si faceam tot posibilul sa ma combin cu ea). cand mi s-a parut mie momentul prielnic am intrebat'o daca nu ar vrea sa se combine cu mine. m-a lasat cam in aer asta datorita relatiei instabile cu prietenul ei. intr'o seara am stat de vorba, plangea din cauza acelui tip. am consolat'o cat am putut. curand primesc un mesaj de gen :"iti multumesc pentru ca ai fost alaturi de mine dar m-am impacat cu X". evident am pus botu si m-am suparat. dupa aceea am mers din rau in mai rau. obisuniam sa ne spunem pe mess "beib", acum ma baga in seama doar daca are nevoie de ceva, si asta rar. am incercat sa readuc relatia la faza initiala dar nu am reusitsad ufff. uneori as vrea sa pot da timpu' innapoi