| Anelisse96 a întrebat:

Imi spuneti si mie care vi se pare a fi cea mai frumoasa poveste de dragoste? Poate fi ceva real, fictional, poate fi poveste voastra de dragoste, sau a parintilor vostri, etc.

3 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Era ceva de genu ''era o fata oarba si un baiat care o iubea mult.Erau impreuna si fata ajunse la spital(sau ceva de genul)si ii spune iubitului ei ca este suparata ca nu vede.Acesta ii da ochii lui si fata a putut sa vada. Dupa un timp aceasta ii spune ca nu poate sta cu cineva care nu poate vedea.

| PerfectLoveDrivesOutFear a răspuns:

Probabil ca si tu ai una, sau daca nu ai vei avea in curand.winking

| GodWhy1234567890 a răspuns:

Nu mai exista asa ceva
"Poate doar in povesti sa-ntalnesti"