| Alessandraaaa a întrebat:

Spuneti-mi si mie un server privat de metin2 care sa imi mearga.Pana acum mi-a scris aproape la toate "Sorry your system not support 3D graphics..."plzzz :Xdau fundita:X[dar sa nu imi ziceti sa schimb placa video dau alt ceva]

Răspuns Câştigător
| virusz a răspuns:

Alta solutie nu ailaughing decat sa iti schimbi placa video.Nu e de la server pur si simplu placa video nu e in stare sa ruleze clientul si nici privatele nici oficialu nu o sati mearga.

4 răspunsuri:
| Alessandraaaa explică:

Oficialul imi mergehappyhappyhappy

| Sophie a răspuns:

Ba nu e adevarat.Eu joc pe server provat pe newlongju.Ai totul plus 9, cal de la inceput, faci extrem de multi bani si e cel mai bunsmug

| NeOStyle97 a răspuns:

Are dreptate straight face