| DBlack a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog, cum ma pot lasa de fumat, fara plasturi, pastile, gume cu nu stiu ce gust si etc. asa normal, care v-ati lasat de fumat, dupa minim 2 ani de fumat, si cum ati procedathappy va rog sa-mi spune-ti si mie

iertati categoria.

Răspuns Câştigător
| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna...cred ca o tigara electronica te-ar ajuta mult.cunosc persoane care s-au lasat de fumat cu tigara electronica. Poate reusesti.
BAFTA

2 răspunsuri:
| yasser25 a răspuns:

Cand gasesti solutia poate mi-o spui si mie laughing

| Anca4747 a răspuns:

Mama mea s-a lasat cu "In sfarsit nefumator" de Allen Carr. Este o carte, dar mama mea a ascultat inregistrarea audio la laptop. Ea spune ca iti trebuie si multa putere ca sa te lasi big grin Sper ca raspunsul meu a fost de ajutor, succes!