| Anissuca a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog niste provocari pentru. adevar sau provocare. Dar sa fie niste provocari mai dure. happy Multumesc? Dau funda!

1 răspuns:
| alextiby a răspuns:

Pai sa vedem:Gen sa puna limba pe bec(becul aprins de ceva vreme) sa traga lapte pe nas, sa stea cu degetul in nas pana ii vine randul sa puna intrebarile, sa ii spune mamei lui\ei ca se drogheaza.....sau asta e cea mai tare da zice ca alege intrebare si e baiat intreaba-l asa:Stiu parintii tai ca esti gay? chiar daca zice da sau nu tot se face de raslaughing))