| Dragoste16 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cuvinte frumoase sa-i mai spun iubitei mele!
exemplu: iubito, micuta mea...( fara puisor...nu imi place)
mersi!

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Pisoias. Si cand o certi Cotoi rautz...
In felul asta poti sa jonglezi cu chestii nu ma zgaria, nu musca, nu mai im sta in cap ca un pisoias pe gard, etc.

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ce prostie.Nu poti sa-i spui pe nume?
Mie daca mi-ar zice cineva asa, chiar daca l-as placea, in secunda doi l-as cataloga imbecil.

| Darca_Elena_Bogdana_1985 a răspuns:

Cuvintele de alint ar trebui sa vina de la sine, din suflet. in momentul cand ii spui: "te iubesc anca" (sau cum o cheama) atunci cuvintele capata alt efect. e vorba despre ea, cea pe care o iubesti, nu una oarecare. suna mai frumos: te iubesc iubita mea andra (sau cum o cheama). dar ca idee, am niste prieteni care isi spun bumsi happy