| denis_2496 a întrebat:

Ce cuvinte frumoase sa-i spun unei fetite ...imi place de ea, va rog spuneti-mi, vrau s-o uimesc un pic

5 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Cuvinte frumoase? esti chiar mai praf ca praful?laughing nu gasesti niste cuvinte frumoase? Dar palea urate cum le gasesti?! Fetite adica copchila de aia praf?! Pai alint-o spune-i selena gomez sau hana montana si gata este a ta! Daca este adolescenta (si curva presupunlaughing ) pune-i porecla "dildaw" sau vibrator si a ta este
Daca este adulta peste 18-20 ani (matura dar posibil tot curva) ia-o cu chesti mai mature pnm hai ca nu esti prost romantic nu fi prost nu fi curvar (asta daca vrei o fata decenta)
Daca vrei o babuta de 40-50 ani+ vorbeste despre ceausescu si spune-i ca ai snitzelu de 30 cm si poti satisface si un cal la care mai vorbestei despre ceausescu si elena ceausescu si este a ta!
Daca vrei sa agati mortaciuni (aka necrofil) du-te in cimintir si culcate intr-un sicriu cu niste C4 langa tine setat sa bubuie in 30 sec si ale tale sunt toate decedatele aka Undeads!

| ELLSSA a răspuns:

Spune-i ca iti place de ea, ca e frumoasa si speciala.Ca are un zambet frumos si are niste ochii minunati.Si sunt atea lucruri de impresionat...

| Ciprian a răspuns:

Daca e fetita, prin fetita ma refer la un copil mai mic, habar nu am ce sa-i spui, si asta pentru ca nu va intelege daca vei folosi cuvinte complicate. Spune-i doar ca o palci, sau ca o iubesti, asta sigur va intelegewinking

| BastetReloaded a răspuns:

Daca e fetita, n-ai nevoie de cuvinte...doar de bomboane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pedofilule!