| Dulce24 a întrebat:

Statusuri happy de orice fel... va roooog. Funda :* mersii.

5 răspunsuri:
| freedomangel a răspuns:

Incearca pe www.statusuri.ro :)

| TraficantaaDePessos a răspuns:

Paiii` Sa vedemthinking
●Sa ai parte de iubire, si de tot ce ai visat, si de multa fericire.Eu am plecat!
●Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy incearca sa te aduni!".Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni! :d
●Viata este arta de a desena fara radiera. happy
●Poate intr-o zi ma vei cauta. Sh vei spune tuturor ca lipseste ea. happy!
●Nu oamenii îţi spun cine eşti.tu le spui lor! happy
●Si nu ţi-am spus oare ce.am făcut? Cum te-am înşelat şi nu! Nu m-a durut!
●Stii că viaţa e ca` zarul –se rostogoleşte! Cine e mai prost`. Ala se pârleşte.
●Se-aduna chestii care te marcheaza, si pâna la urma îi tragi dupa tine pe toti care îti întind o mâna. happy
● Fii atent! Să vezi cum doare, când o să mă vezi nepăsătoare! smug
●Nu stie nimeni de ce ai rezistat pana azi. Stii`, ca vine o zi cand din nou ai sa cazi oh go on!
●Este atât de schimbată! Exact cum ai zis tu că nu o să fie vreodată!
Cam atateablushing Sper sa-ti placalove struck

| bybuu13 a răspuns:

DRAGOSTE :

1. Totul s-a terminat . Asta e soarta .
Defapt ma bucur ca e gata . Tu in stanga . eu in dreapta .

2. Daca imi pare rau de ceva in viata mea .
e ca ti'am zis sa pleci cand te puteam ierta .

3. Ia'ma de mana .
Hai sa trecem peste toate impreuna .

4. Iubeste`o pana mori . C`o fata ca ea nu gasesti de 2 ori`!"

5. Pentru ca îl iubesc si ma iubeste !

6. Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

7. ->Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc.indiferent cum ar fi...

8. Te voi pune pe primul' loc indifierent de ce se va intampla .
pentru ca tu esti doar al meu, iar eu mereu a ta

9. Hai sa fugim, sa evadam . Hai sa plutim, sa zburam .
Hai sa zambim, sa visam . Hai sa traim si sa uitam

10. • Spun ca nu`mi pasa, ba`mi pasa sa stii. Spun ca o sa plec azi, dar o sa ma`ntorc intr-o zi. Spun ca nu mi`e dor, sincer mi`e dor. Spun ca sunt ok, dar de fapt nu mi`e usor.

11. Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege

12. Poti sa vopsesti si o cioara in alb ca nu va fi porumbel, La fel cum nici una dintre voi nu va fi ce-am fost eu pentru el

13. Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine

14. .Nu p0tt sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasescc . ;x Nu vreau . Nici n.as I incerca.Sa iubescc pe alTcineva. ;x Te adorr. :*"

15. -Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat.Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplat :X

16. Fiecare baiat rau pastreaza-n suflet o fata buna .

17. Vreau sa planG pentru`. n0i sa imi cer iertare` `.in fata ta am f0st un c0pil si` ma d0are. `.:-xx! As face orice sa te mai pot avea…chiar daca acum esti cu altcineva 

18. stii.n'Ai deekt sa vOrbesti singuraa .imi gasescti atatea defektee!retinee.sunt printsesa lui si asta e toot ce conteaza ! "

19. daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acum nu m-a mai intereseaza.stiu ca te iubesc[]si asta e tot ce conteaza

20. `^-^`Da_cha ma Iubesthi_ii Aja cum zici vino back la me

21. Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X""

22. Heyyy`ALINNN , strange`ma in bratsee`! Dak` vrei s` intselegi ce e`n inima mea t r0g nuu` mai plecaa`

23. Priveşte`мă`n ochii să`nţeℓegi .sentiмenteℓe pe cαre nu ştiu să ţi ℓe spun

24. Degeaba il ai langa tine, daca el nu'si poate lua gandu` de la mine .;x

25. Strânge-mă în braţe şi atunci când îţi spun : "lasa-mă,n-o face!"

26. # Atat am asteptat . sa vad daca intelegi . ca poti sa ai tot ce`ti doresti daca stii sa alegi.

27. ` Nu merita` ;] !`ღ` Tu` suferi` ` Si` Vrei sa Fie` bine` ` ●º•`.→` In timp c Lui` ` Nici Nu`i ` pasa` d Tne`

28. →` Nu stiu` ;|` ce Sa` mai ZicC` :]`●` Se vede` ;;]` Clar ca-mi Lipsesti` :-x`ღ` Si`mi vine` :]` sa m0r` :-x` •º`ca `Tuu` ` nu Mai esti` `

29. Inima mea nu-i de vânzare!

30. Este incredibil cum cineva îţi poate rupe inima şi tu tot îl iubeşti cu bucăţelele rămase.

31. Asa e si va fi mereu , o fata buna langa un baiat rau.

32. Şi n-ai să mă vezi că mă plâng , n-ai să vezi că mă ascund . Sunt pur şi simplu ceea ce sunt ! Şi încă o dată iert, dar nu uit ♥ !

33. Nu'i aşa, puiule ? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine !

34. Poate`ai fost singurul pe care l`am iubit cu`adevarat , e simplu`.

35. Ea ? S`a indragostit! El ? Iji bate joc !

36. Voi va laudati ca ati avut patul lui Eu ma laud ca am avut inima lui:X Ca e un golan stiu prea bine Dar stiu ca golanul asta ma iubeste doar pe mine

37. Ai avut-o de mult dar acum nu o mai ai Ai incercat sa o inlocuiesti. dar nu puteai caci o iubeai:X

38. "Cand iti va fi mai greu in viata, sa ai incredere in mine ... iti dau totul daca imi ceri!

39. Vreau sa ne fie bine,dar simt ca nu te mai pot tine langa mine

DIFERITE :

1. Nu am nevOie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc aCum

2. "Cate s'au spus.cate s'au dus.nu' ma mai doare...cu orice zi'n plus...sunt mai sus !restul'.doar vorbe goale !"

3. Poate am aere’n cap.asta e doar problema mea.nu poti sa ma suporti.asta e doar problema ta…nu ma cunosti…nu mai comenta.ai grija d viata ta…nu d a mea

4. Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!

5. Ori de cate ori vei fi pusa la incercare,nu uita : Capul sus si zambeste incontinuare

6. Unii nu ma plac si-mi spun ca sunt nesuferita,tocmai din acest motiv in fata lor par increzuta.Eu sunt independenta,imi place tot ce fac,Traiesc clipa la maxim,totu-mi e pe plac.
7. Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ !

8. Fii atent ! Să vezi cum doare, când o să mă vezi nepăsătoare !

9. "●Tsinn` langa mine ;* dOar` pe ;;] cinee ` iubesSc ;;x .De restuu` ; d0arr` mah :] fOlOsesC` ;>` !●"

10. - S-a trezit la realitate . A zis că vrea să se pună pe fapTe . : x

11. DeSii` pAr cuminTe` imi place` indeCentt` ! cA Eva Kentt` . n`am niCiun Sentimentt`!

12. Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

13. Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singura

14. "• Am invatat sa respect • EA respecta doar banii • EU am invatat sa lupt singura • EA e zero fara tati si mami •"

15. Nuu` snt 0 sfanta da nici 0 bagab0anta, respect pentrubaietii` care stiu` s` pretsuiasca 0 fata

16. Au fost momente în care eram gata să renunţ la tot,mi s-a zis că n-o să pot,eh uite-te că încă pot !

17. `...Mi-e sila. Mi-e sila de tot. Lumea in care traiesc ma sufoca, ma scarbeste. Pana si tu, baiatul acela cu ochi blanzi si zambet cald, atat de familiar, ascunzi acea mediocritate si josnicie pe care o gasesti in toti!

18. ♦Nu te SuPaRA baiatu meu nu-i nimic de kpu taw.Nu vezi cat ai dekzut.Umbli cu ‘FeTe’ care se f*t…

19. Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea

20. "T0cmai d` aia 0 s` schimbam f0aia, d` unde atat 0ptimism? Nuu` stii ca dup` s0are vne pl0aia? Sh s` anuntsa p0t0p, s` nuu`ncerci s` schimbi umbrela "

21. Faze din astea sa i le faci lu' mata ! : )

22. ღLumea isi da cu parerea des dar nu-mi pasa mie./ Poate sa ploua, sa ninga, sa fulgere, sa tune/ Eu fac doar ce simt, nu fac ce mi se spuneღ]

23. Au fost zile in care fara tine nu puteam sa stau

24. Nu te distruge pentru cineva ce nu te merita .

25. Erai un rau ce imi facea bine

26. Niciodata nu ai inteles cate am facut pentru tine

27. Nu mai iert minciuni,nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

28. Si n-am uitat, cat am plans de fapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tzine mereu cu tine, retine,dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!

29. "Am trecut peste tine Nu`ti pune semne de intrebare Nu ma uit iar inapoi, chiar daca pe amandoi ne doare

30. Simpla in cel mai complex mod,Timida cu un TPU fantastic,Energica intr-o lene notorie,Zapacita la cel mai serios mod,Pesimista in cel mai optimist mod posibil.rea, dar totusi buna

31. Şi n-ai să mă vezi că mă plâng , n-ai să vezi că mă ascund . Sunt pur şi simplu ceea ce sunt ! Şi încă o dată iert, dar nu uit ♥ !

32. Cine sunt eu să ma pun în calea ta ?! În calea fericirii tale dacă ţie`ţi place aşa.

33. Rasul ei copilaresc ti-a ramas in adancu' sufletului . e inocenta , dementa , dulce când vrea . şi ar fi putut fi . doar a ta !

34. Stiu ca ma adori, Ce caut in mintea ta? Oare ce`ar spune prietena ta?

35. • * Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

36. • E prea tarziu sa`mi para rau…Stiu binee!

37. • M'Am Obisnuit Sa Ador O Iubire Care M'A Ucis . •

38. [] E greu cand iti repeti in gand "capu sus trebuie' sa zambesti" [] Si subconstientul iti dicteaza "cand plangi sa nu te mai opresti" []

39. Culoare , soare , parea ca nu-o mai doare .

40. Ei cred ca pot sa ma vada plangand,dar eu stiu sa rad cand imi vine sa plang

41. Cuminte? Timida? Aparentele inseala! Inainte sa ma descrii…vezi sa nu faci vreo greseala winking

PT.PROSTI :

1. Prea multi prosti pentru o tara asa de mica

2. Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant

3. Hai pa Du`te la ea Asa esti tu mai prost si-ai gresit alegerea

4. ;;]`Ar trebuí să vezí` αđevărαteℓe vαℓσrí`;d`.că ηu tσαte >`< ρízđeℓe sexý `/:]` suηt cσmσrí`

5. Aste-as file din viata mea ce morti mati vorbesti de ea ? ai trait in locu meu sau ce **** mea?

6. Cum se schimba unii in curve nici nu-ti vne sa crezi ... Nu dau nume va simtiti Ftv-an gura !

7. Lupta pentrucne t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!

8. ;x .plαng ιn ħoħotє dє rαs . dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy ! 'tє`n mortιι tєι.[ ]. ;x

9. ca sa intelegi ca esti prost trebuie sa-ti mearga mintea cat de cat

PRIETENIE :

1. Putem spune ca ne stim dintodeauna ! In momentele grele ne-am atins una alteia mana !

2 .FoOrmeAza` NumaRuL` meUu` Ori De caTe oRi vRei Sa` vOrbim` . Cheama`ma Sh o sa vyn`!

3. . Mereu cand itZi va fi rau sa te gandesti la bine !Nu uita , ca ma ai de paRtea ta pe miNe! > < *

4. Si orice s-ar intampla...Scumpule te rog nu uita! Eu voi fi langa tine ,Cu sau fara voia ta. ;x

| TeIubescBL a răspuns:

Du'te dracului!
Cel mai tare status.