| tilica91 a întrebat:

Stau cu un baiat de 3 saptamana si se comporta super bine cu mine.parintii mei zic ca e prea urat pentru mine.adevarul e ca nu e ft frumos dar nici atat d urat cum il vad ei. ew azi m-am despartit d el pentru ca eu il plac putin asa, dar nu il iubesc asa cum ma iubeste el si in plus eu am o personalitate foarte dificila si tot timpul el are de suferit. el ma suna si ma implora sa ma impac cu el pentru ca ma iubeste mult, iar ew ii zic ca nu e bine pentru ca el langa mine va avea d suferit, iar el imi zice ca totul va fi bine si ca mai mult il fac sa sufere acum. ca sa fac? sa ma impac cu el? funda si vot!

1 răspuns:
| Cocheta a răspuns:

Eu tot sunt de parerea sa nu te impaci cu el fiindca daca nu tii la el asa de mult si nu il iubesti ca si el vei face sa sufere inca mai tare si nu va duce asta la nimic. Sentimentele nu vor aparea din nou daca esti rece fata de el