| kindy => andra a întrebat:

Stau si ma gandesc de mult timp la un desen animat de acum cativa ani...tot ce imi amintesc era un episod cu un copil care zicea ceva de copil de pe luna si cerea branza de pe lunalaughingrolling on the floor
Atat imi amintesc nu stiu ce desen era, pe ce post ...nimic decat asta cu branza de pe lunalaughing)

Ma poate ajuta cineva?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| CrisTinasss a răspuns:

Si eu imi amintesc de kv de genul...cred ca gemenii cramp pe cartoon thinking si zicea wayne cred faza cu copilul pe luna laughing sa mi spui daca e asa t roghappy

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Why why family
sau lumea lui bobby
baftha! :*

| kindy => andra explică:

Deci nu gasesc acel episod din niciunul din desenele pe care mi le'ati spuslaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era cumva " familia de ce?", vag imi mai amintesc ceva dar nu sunt sigurwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred ca asta era, sa imi zici daca e corect?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau Lumea lui Bobby ...care era?