| Fatiima a întrebat:

Stie careva cum pot intra in jocul Blue Whale? Nu vreau raspunsuri gen "Sa nu cumva sa te joci" sau "ai probleme la cap". Tin sa va anunt ca e doar curiozitate, n-o sa ma sinucid

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

PAi crezi ca aia intra sa se sinucida? Intra ca tine din curiozitate si dupa nu mai pot sa iasa din retea ca aia fac rost de datele tale personale prin key logger si incep sa te ameninte pana te omori. Asa ca stai potolit/a.

| WaterDrop a răspuns:

Trebuie sa-ti spargi telefonul si apoi sa trimiti zece scrisori cu retete celor mai apropiati vecini. Dupa ce ai facut asta, astepti, si se spune ca uneori, noaptea, balena poate fi vazuta sub pat.

| Ara997 a răspuns:

Toti zic asa la inceput : ii impinge curiozitatea. pe urma esti santajat si nu mai poti ieshi.

| LexiEla a răspuns:

Nu poti intra acolo de curiozitate. Odata ce te "initiezi" nu mai poti scapa pentru ca, odata ce descarci aplicatia (iti trebuie o aplicatie) ti se va controla telefonul. Cauta cazurl unei fete din Romania si vezi daca mai vrei dupa. Ori intri ori nu, ei nu accepta doar sa te uiti.

| gazza01 a răspuns:

Te poti uita la documentare pe you tube, ca sa iti satisfaci curiozitatea, in loc sa intrii pe acolo si cine stie ce idei sa-ti vina!

| RaduCiprian a răspuns:

Trebuie să intrii pe un site anume, daca l-aș stii Ti l-aș fi spus