Cum pot sa joc Blue Whale? Nu vreau sa ma sinucid, vreau doar sa vad cum este jocul. Am cautat pe VK si pe deep web, dar nu am gasit nimc. Unde pot gasi un link?

Răspuns Câştigător
| Lina1993 a răspuns:

Jocul l-au facut tipii aia, ei te sunau sau te contactau si-ti trimiteau ce provocari aveau ei in minte. De la taieturi pe brate la tot felul de provocari extrem de riscante, spre exemplu sa mergi pe marginea unui bloc, sa sari peste o groapa de nu stiu cati metri, etc. Tipii au fost prinsi de politie, nu mai are cine da provocari de genul asa ca nu exista pe internet nimic legat de ele. Pe astea le poate inventa oricine, dispus sa manipuleze oamenii.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Uite aici niste reguli, nu e nevoie sa te inscrii pe dubiosenia aia de site pentru niste reguli
https://www.youtube.com/watch?v=_yGXDPCj6wk

| NAT0 a răspuns:

Olla. Îţi dau eu provocări, îmi laşi mesaj cu skype ul tău şi îţi las eu provocări la respectiva adresă, iar dacă te filmezi cum le faci, îţi las şi altele.

| Pustoaica_Alexia_1987 a răspuns:

Ca sa te joci jocul acesta, trebuie sa iti faci un cont e ceva gen un Facebook dar e putin diferit, acolo o sa gasesti si cativa romani... dupa ce ti.ai facut contul, trebuie sa incerci sa gasesti gurupu acela si este foarte greu de gasit /...