| eu_5525 a întrebat:

Stie cineva cam cat ar costa in pet shop uri un bishon maltez de vreo 1 luna jumatate, 2 luni? sau stiti pe cineva care vinde? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Khristinéé a răspuns:

Stiu eu pe cineva care vinewinking add me... poate iti pot face rost huba_bubba14

2 răspunsuri:
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Salut!
Eu am primit un bichon maltez de ziua mea de la parinti si au dat doar vreo 14 milioane( 1400 lei)
Dupa parerea mea e ieftin:*
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm:d daa. sper sa te pot ajuta cu un raspuns. si eu am fost sa'mi caut acest minunat catelhappy am cautat la 2 saptamani pentru a-l putea dresa.happy practicbig grin am gasit preturi de la 1300 lei pana la 1600 lei happy cel de 2 luni este 1500 leihappy sper ca te-am ajutatt:*:*