| mimi2000mimi a întrebat:

Stie cineva care sunt rezultatele de la olimpiada de romana de pe 3 martie 2012, faza pe judet, jud.suceava,clasele 5-8? in special a 5-a? am cautat pe google da nu am gasit. daca ma puteti ajuta si o veti face, v-as ramane datoare si v-as multumi.

1 răspuns:
| yuyubarbie19 a răspuns:

Vreau sa iti spun ca si eu am cautat dar nu am gasit nicaieri nici un rezultat.Si eu am fost la olimpiada de romana si sunt clasa a 5-a.Eu am fost la general 10.