| mony_3128 a întrebat:

Stie cineva ce ar trebui sa fac pentru a ma bronza mai repede la mare?
am auzit ca trebuie sa mananc morcovi si rosii. e adevarat?
funda, vot

Răspuns Câştigător
| pika_6072 a răspuns:

Eu iti propun sa te stropesti cu apa si dupa aceea sa stai la soare deoarece stropi de apa sunt ca o lupa pentru soare si asa te ajuta se te bronzezi mai repedewinking.sau poti sa iti cumperi un ulei care te ajuta sa te bronzezi mai repedebig grin Funda?

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Poti merge la solar dar sa nu exagerezi eu am avut o colega care era alba si la soare numa sen`rosea si a mers la solar. Prima data stai 6 minute dupa aia peste 2 zile poti sta 9 -10 si trebuie s amg cam de 2 sau chiar 3 ori pe sptamana pana obtii un bronz apoi odata la o saptamana sau 2 sati mentii bronzul sau poti sta la soare dupa ceo sate bronzezi la solar depinde de fiecare tip de piele cat de repede te vei bronza la solar eu de exemplu dupa 3 sedinte deja sunt neagra.

---> Numai bine! puppy dog eyes

| Ea12345 a răspuns:

E adevarat ca morcovii te ajuta sa ti mentii bronzul, insa nu vei reusi sa te bronzezi doar mancand morcovi.Incearca sa stai la soare, iar dupa ce ai terminat cu bronzatul, da'te pe corp cu ulei de masile. Ajuta la mentinearea bronzului si acesta se duce mai greu.
Bafta!