| MadRaven a întrebat:

Stie cineva ce as putea face sa am mai multa putere in maini? sunt fata big grin funda+vot(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| cosmin2sun a răspuns:

Uite aici un link. Produsul costa 14 RON deci. fa zilnic cate o ora de exercitii si ai sa vezi dupa ceva timp rezultate. e fain ca e mic si poti sa il iei oriunde, pur si simplu il pui in buzunar si pleci. Bafta. http://www.insportline.ro/1654/hand-grip-insportline-grip-90

3 răspunsuri:
| cosmin2sun a răspuns:

Exista de cumparat la magazine de fitness sau chiar de pe net niste colaci mici de cauciuc. exact ca o gogoasa arata. eee, acei colaci iti intaresc foarte mult antebratul si bicebsii. incearca cu incredere. Dau rezultate ai sa vezi. Sper ca nu vrei sa bati pe cineva de vrei brate mai puternice laughing bafta

| CristinaCrisy a răspuns (pentru cosmin2sun):

Despre ce colacei este vorba? adica poti sa imi dai un site ceva..plz!

| cosmin2sun a răspuns (pentru CristinaCrisy):

Uite aici un link. Produsul costa 14 RON deci. fa zilnic cate o ora de exercitii si ai sa vezi dupa ceva timp rezultate. e fain ca e mic si poti sa il iei oriunde, pur si simplu il pui in buzunar si pleci. Bafta. http://www.insportline.ro/1654/hand-grip-insportline-grip-90

| MissDyDee a răspuns:

Ai putea sa iti iei mingi din alea anti stres si sa fac exercitii de strangere in palma sau daca vrei in brate trebuie sa te duci la o sala undeva si sa faci spalierehappy..sau te agati pe bara din fata blocului si tragi si tu de ea in fiecare zi ceva mai multhappy. Fundabig grin