| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU;]-scuze pentru categorie- Stie cineva cum as putea face rost de bani intr-un timp scurt?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cum banuiesc ca esti minor/minora ...nu poti face bani prea usor!
Cea mai rentabila slujba pe care ti-o poti lua este un job de vara...de gen impartitor de pliante, sau vanzator fara contract de munca..pentru care esti platit putin!
sau mai poti face bani pe net :

1 ) iti faci un blog si incepi sa faci bani prin adevertising sponzorizat de google ad-sense!
http://www.youtube.com/watch?v=KJzwMfvj5Zc
2 ) prin chestionare online * sunt firme care vor sa afle parerea populatiei despre produsele sau serviicile lor *, si se plateste in bani sau produse!
http://poker-cash-ptc.blogspot.com/......onare.html

dar e greu ..si iti trebuie noroc!
Daca ai unde sa muncesti la vara, atunci poti face rost de bani!
Dar in restul anului ...nu ai de unde!
Nu atata timp cat esti minor.

| anonim_4396 explică (pentru Apache):

De unde sti ca sunt minor/a? big grin

| CRISS69TM a răspuns:

Pe centura.

| anonim_4396 explică (pentru CRISS69TM):

Da mersi nu.s genu` big grin