| lollypop_3471 a întrebat:

Stie cineva ce materii se fac in clasa a 9-a, stiintele naturii, bilingv engleza? Daca imi puteti da o lista cu materiile si cate ore pe saptamana se fac din fiecare ar fi perfect. Si la care dintre ele se da teza?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| cosmutza0o0 a răspuns:

ROMANA(4 ORE)
matematica(4/5 ore, depinde de optional)
fizica(3 ore)
chimie(2/3 ore)
informatica( 1 ora)
TIC(2 ore)
engleza(2 ore)
franceza( 2 ore)
religie( 1ora)
logica(1 ore)
desen(1/2 ore)
muzica(1/2 ore, adica o saptamana faci muzica, una desen, acum depinde si de liceu)
istorie(1 ora)
geografie(1 ora)
sport(1 ora)

Pai se da teza la romana mate si iti alegi 2 materii din bio, chimie, fizica

| Ana-maria_Oprean_1988 a răspuns:

ROMANA(4 ORE)
matematica(4/5 ore, depinde de optional)
fizica(3 ore)
chimie(2/3 ore)
informatica( 1 ora)
TIC(2 ore)
engleza(2 ore)
franceza( 2 ore)
religie( 1ora)
logica(1 ore)
desen(1/2 ore)
muzica(1/2 ore, adica o saptamana faci muzica, una desen, acum depinde si de liceu)
istorie(1 ora)
geografie(1 ora)
sport(1 ora)

Pai se da teza la romana mate si iti alegi 2 materii din bio, chimie, fizica