| alexab a întrebat:

Stie cineva ce trebuie facut ca sa nu ti se mai salveze adresele de mail pe care le scrii?

Răspuns Câştigător
| DjYeti a răspuns:

Aaa pai e simplu asta. Pune pointerul pe el, fara sa dai click si apasa butonul DELETE de pe tastatura. si se sterg. si ca sa nu se mai salveze acolo debifeaza casuta aia cu remember my email

7 răspunsuri:
| DjYeti a răspuns:

Bifeaza acolo casuta aia inainte de a trimite mail-ul..chiar inainte de send-ul final dupa ce ai scris codul de siguranta..si se salveaza adresa la contacts

| DjYeti a răspuns:

Pardon..Debifeaza..mi-a scapat acel DEbig grin

| alexab explică (pentru DjYeti):

Nu am fost foarte clara. Mi se salveaza adresele de mail cu care eu ma loghez in calculator.Cand incep sa scriu adresa imi apare dedesubt, intr-un spatiu alb, adresa completa.As vrea sa stiu daca se poate face ceva ca sa le sterg de acolo.De exemplu, daca scrii "a" in casuta pentru id, dedesubt imi apare una dintre adresele de mail pe care eu le am.Ma dispera! Daca imi cauta cineva in laptop poate sa mi le afle.

| DjYeti a răspuns (pentru alexab):

Sterge din adress book tot..si asa ai rezolvathappy

| alexab explică (pentru DjYeti):

Si unde gasesc adress book? happy

| DjYeti a răspuns (pentru alexab):

Ai chiar acolo jos. da prin lista de utilizatori si chiar jos de tot sub ultima grupa de contacte. Scrie acolo Adress Book

| alexab explică (pentru DjYeti):

Deci...eu vreau sa nu mi se mai salveze adresele cu care ma loghez.Deci INAINTE sa dau sign in, imi apar la ID toate adresele mele de mail. Vreau sa nu mai apara acolo.