| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva ceva pentru cresterea un pic mai accelerata a parului?

5 răspunsuri:
| mariaw a răspuns:

Uleiul de ricin

| mariaw a răspuns:

Gandesti la fel cum scrii?

| claudiarebecca a răspuns:

Mergi la un magazin naturist, au niste solutii care se aplica pe par seara si sunt f bunewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu acum 2 anii m-am tuns.in una luna de 2 ori dupa aia timp de 1 ani si ceva nu m-a bagat foarfeca in par si am avut un par pana la fund aproape...si inainte sa imi creasca atat im aveam un pic mai jos de umeriii.asa ca nu iti da cu tot felul de solutii p cap...lasa-l singur sa creasca.crede-ma o sa is de-a singur drumul

| Malvinutzz@ a răspuns:

crema cu petrol de la plafar e super buna si nu costa foarte mult...love struck sau tratamente bazate pe petrol gaz etc...