| Tavi466 a întrebat:

Stie cineva cIne a dublat in romana vocea lui "lori" din desenul "ce-i cu andy"? P.S a lui andy si celelalte personaje stiu

4 răspunsuri:
| pumpkinky a răspuns:

Colleen Ann O'Shaughnessey-Villard -asta e vocea lui Lori :*

| Tavi466 explică (pentru pumpkinky):

Cea originala da, dar vreau sa stiu cine o dublat-o in romana,
am gasit-o pe a lui Andy, Danny, Jen..etc pe wikipedia dar nu pe a ei niciunde.

| vodami92 a răspuns (pentru Tavi466):

Varianta in romana a vocii lui lori din ce-i cu andy! este livia taloi! doamne deci n-as fi crezut ca aia din trasnitii e vocea lui lori! facepalm!

| Tavi466 explică:

Nimeni? dau funda...