| alis_1219 a întrebat:

Stie cineva cum bag hack pe Farmerama?

3 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Nu,nu cred ca existahappy

| alexmilan19 a răspuns:

Salut! Nu bagati in seama raspunsurile vcu BIG si dupa numere, de trimis etc...va ia din bani, si isi reincarca ei mamudelele pe gratis! Deci NU! Uite aici, am eu un hack care face totul sa creasca mai repede! Doar il instalezi si il pornesti, apoi ai instructiuni acolo! Link: htt p://ww w 68. zippysh are.com/v/356660 59/file.h tml (scrii tu legat)

| Ayak a răspuns:

Exista un site polonez era parca sa trimiti un SMS la 7465 cu mesajul BIG 6483652 si apoi urmezi instructiunile primite, primesti un link cu o parola si iti apare o chestie cu DOWNLOAD si descarci hack-ul.