| metal.dream a întrebat:

Stie cineva cum pot afla lista de prieteni din yahoo messenger a prietenilor mei...va rog e important

9 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Eu te intreb altceva? de ce vrei sa `spargi` parola cuiva? fiecare are dreptul lui la intimitate si nevoi individuale si tu incalci acest drept. Mi s-a intamplat si mie ca cineva sa-mi incalce `propietatea` si am fost dezamagita. Unde mai e respectul?
Sper sa nu te superi pe mine, insa pentru o clipa as vrea sa te gandesti la motivul tau(banuiesc ca vrei sa te razbuni pe cineva).
Razbunarea nu e o arma buna, daca a gresit incearca sa stai cu el/ea de vorba si o sa vezi ca i-ai fost de mare ajutor.by`

| EUSIATIT a răspuns:

Daca esti tu in avatar,, esti prea frumoasa sa fii si... curioasa sa incerci sa [spargi intimitatea ] pprietenilor scuze dar nu e bine ce faci. lasa de la tine ca e luna decembrie,, trebuie sa fim mai buni

| MaRRiaN a răspuns:

Da. te rogi de ei sa-ti dea parolele de la id-urile lor. Altfel n-ai cum sa aflii.

| Popescu Olivia a răspuns:

Pai avand parola sau eventual intrebandu-i.

T-ai dat seama de stupiditatea acestei intrebari prin logica? nu exista astfel de programe pentru ca invadeaza intimitatea persoanelor, daca ar exista nicidecum nu s-ar face publice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa spargi o parola ai nevoie de mute programe, sa stii sa le combini, rabdare. asa ca lasa'te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cine sparge parole, hacker se numeşte.
Pe cine urmăreşti de vrei lista de prieteni a prietenilor tăi? Ia "spune" tu repejor, admiraţie pentru cineva sau ceva răzbunare?
Pa, pa.

| metal.dream explică:

Mersi mult la asta m-am gandit si eu

| metal.dream explică:

Sau zii cum sa sparg parola

| iulia_6750 a răspuns:

Si eu mi-as dori sa stiu dar nu din rautate ci din curiozitate...