| iiSceneXX a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi fac suvite blonde subtiri de genu? http://i57.tinypic.com/1rw9ap.jpg trebuie neaparat folosit decolorant? precizez ca am avut varfurile blonde. dar ma gandeam daca nu exista vreo solutie pentru 2 suvite subtiri

Răspuns Câştigător
| AlexSandu17 a răspuns:

Cu decolarant, poti merge la un salon de coafura si sa intrebi acolo. Poate te vor ajuta cu un raspuns mai bun decat raspunsul altora care nu au experiente, poate ca nu-ti trebuie experienta, dar e mai bine sa intrebi acolo. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| raduradu2014 a răspuns:

Vopseste-l...