| geograful a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi schimb numele de cont pe facebook? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci...sa zicem ca acum esti pe pagina de Facebook...dai sus in dreapta click pe contul meu si iti apare o lista si apoi apesi pe setarile contului (apare in lista). Acolo gasesti nume de utilizator si dai click pe el s-ar putea sa-ti apara o lista si dai click pe mai mult dupa care iti va aparea un chenat in care scrie: ''introduceti numele dorit''. Cam atat, succes! big grin