| Becanee a întrebat:

Stie cineva cum sa-mi pun pe facebook fotografiile de >coperta:? Funda pentru cel mai bun.happy

Răspuns Câştigător
| stancium1 a răspuns:

2 intrebari: fata sau baiat? imi pasezi si mie o funditabig grin?

14 răspunsuri:
| stancium1 a răspuns:

Te pot ajuta cu cea mai mare plăcere:*

| Becanee explică (pentru stancium1):

Decii ma ajuti?:d.Cum imi pot face cronologia? Unde intru? Ca eu il am normal si nu stiu de unde sa il schimb:d

| stancium1 a răspuns (pentru Becanee):

Inca n.ai activat cronologia?

| Becanee explică (pentru stancium1):

Nu.Nu am activat cronologia.Cum o activez?

| stancium1 a răspuns:

Ai aici un site http://fbprofilecovers.com/ de unde.ti poti alege cover.uri(in caz ca nu ai )Odata ce ti.ai activat cronologia si iti setezi de ex. poza de la un album anume. click Editeaza album->Editeaza fotografiile. La fiecare imagine iti apare "aceasta este coperta albumului" pe care il clickuieşti:p.->Salveaza modificarile şi mi.a facut plăcere sa.ti fiu de folos

| Becanee explică (pentru stancium1):

Auu da.Scuze nu vazusem.Mersi.happy

| Becanee explică (pentru stancium1):

Auu da.Scuza`ma, nu vazusemhappy

| stancium1 a răspuns (pentru Becanee):

Daca inca n.ai schimbat, sfatul meu este sa nu o faci. multi au regratat si nu mai pot da inapoi

| Becanee explică (pentru stancium1):

N-o s-o mai pot schimba?straight face

| Becanee explică (pentru stancium1):

Fata.Si da ti-am pasat fundita.Dar spune`mi si mie te rog cum imi setez cronologia.:d

| stancium1 a răspuns (pentru Becanee):

Nu. si e destul de greu cu el. are multe defecte fata de look.ul actual

| Becanee explică (pentru stancium1):

Ahha.Ok.Mersi oricumhappy

| stancium1 a răspuns (pentru stancium1):

Ok. imi poti da id.ul tau sa nu ma mai chinui asa?

| Becanee explică (pentru stancium1):

Pinkpinkus.violette

| stancium1 a răspuns (pentru stancium1):

2 intrebari: fata sau baiat? imi pasezi si mie o funditabig grin?