| mihaeladulcikk a întrebat:

Cum imi fac fotografiile de coperta pe facebook sa nu mai fie la "Public", ci la prieteni sau ceva de genul?:* Va multumesc :*!

Răspuns Câştigător
| ZuzulinaZoe1993 a răspuns:

Nu poti.

3 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Eu n-am timeline dar la mine asa se face : dai pe sageata din dreapta sus, privacy settings, si ai jos prima setare unde alegi dintre : Friends of Friends, Friends si custom. Te descurci de aici.

| edward14 a răspuns:

Ce mă enervează și pe mine. Publicu` măsii

| Deky a răspuns:

Nu Stiu daca poti doar coperta, Facebook; ul sa iti fie privat adica sa vada doar prieteni sau doar tu.Acolo unde te si deconectezi(pe sagetuta aia) dai click si gasesti setari de confidentialitate, dai clic pe el si dai un pic mai in jos si vezi ca este Prietenii Prietenilor, Prieteni(doar prieteni) si Personalizat(doar tu)