| anna_7232 a întrebat:

Stie cineva cum se da admiterea pentru. liceul regina maria din cta? Adica de exemplu daca vreau sa am duc la design trebuie sa dau o proba ceva inainte? Am vazut ca este numai bilingv engleza.trebuie sa dau un exmen inainte la engleza? Va rog sa ma lamureasca cineva. poate este cineva la acest liceu.Multumesc mult!:*

1 răspuns:
| bloodfrozen a răspuns:

Nu stiu exact in ce consta proba pentru admitere, dar daca este clasa de bilingv trebuie sa dai un examen la engleza. big grin