| ErrorFound a întrebat:

Liceul"Regina Maria" este singurul liceu/colegiu de arte din Jud. Constanta?
Cine a intrat acolo poate sa-mi spuna si mie in ce consta proba de desen pentru clasa de design pe profesia arhitectura?

Răspuns Câştigător
| Marian001 a răspuns:

Salut,da acest liceu este singurul in jud.Constanta,am un verisor care este in clasa a 10a acolo si el a dat un desen in care era vorba de o constructie de casa.mai multe nu stiu sa-ti spun.bafta,Funda?big grin

| ErrorFound explică (pentru Marian001):

Normal.Mersi mult da te rog cand il mai vezi intreaba-l de medie si contacteaza-ma! Bafta!

| Marian001 a răspuns (pentru ErrorFound):

Okwinking bafta