| TheDarkQeen13 a întrebat:

Stie cineva cum se joaca http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =C9PKMvBX92E daca stiti si alte melodii asemanatoare si cum se joaca.

3 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

Pleci cu stangu spre dreapta 2 pasi, faci cu stangu un pas in spate si pleci cu dreptul 2 pasi la stanga si repeti happy

| TheDarkQeen13 explică (pentru HelpMeNow):

Bine mersi, mai sti si alte melodii( tot asa de petrecere cum se danseaza)

| HelpMeNow a răspuns (pentru TheDarkQeen13):

Hora - 2 stanga, 2 dreapta rolling on the floor, cam astea sunt stilurile la genurile astea de muzica, mai este si muzica tinereasca sa zic asa ( macarena, meniaito, dansul pinguinului ), poti cauta pe net si vezi acolo pasii, sunt foarte usori.
Bafta!