| alina1990 a întrebat:

Stie cineva daca doare injectia cu diprophos? va rog am maine de facut si vreau sa stiu la ce sa ma astept.

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Depinde de fiecare, din punctul meu de vedere pot sa spun ca nu dor! sau mai corect doare intepatura, eu le-am facut intraarticular si nu am simtit decat intepatura! Bafta!

| alina1990 explică (pentru luiza):

Tu ai facut? eu am artroza si mi-a dat sa fac decat o singura injectie.o sa o fac maine inainte de fizioterapie. sper sa nu ma doare decat intepatura.tu unde ai facut in picior sau in fund?