| User26 a întrebat:

Stie cineva daca va aparea si 3MSC 3?big grin

10 răspunsuri:
| HaHaGirl a răspuns:

A aparut deja in Argentina si Spania in cinema, e dragut finalul dar nu va zic nimic nici de Babi nici de Hugo laughing

| User26 explică (pentru HaHaGirl):

laughing? deunde stii?

| User26 explică (pentru HaHaGirl):

Si in Romania cand apare?

| HaHaGirl a răspuns (pentru User26):

Stiu pentru ca l-am vazut, intamplator am fost in Argentin intr-o vacanta si m-am dus la cinema si l-am vazut si in Romania habar n-am pentru ca nu locuiesc in Romania ci in America si nu m-am interesat happy

| User26 explică (pentru HaHaGirl):

A,ok merci oricumbig grin, dar cum e? se termina cu bine?laughing

| HaHaGirl a răspuns (pentru User26):

Mmmmm ti-as strica surpriza, sincer nu vreau sa te dezamagesc asa ca te las sa te uiti cand apare, Bibi e al dracu rau de tot acum

| User26 explică (pentru HaHaGirl):

Oksad merci

| Cojan_Alex_1996 a răspuns:

A aparut deja filmul din cte am inteles se numeste pour tu amor un tovaras mi-a spus ca se termin foarte bine fata care o a doua parte moare si in final ramane cu Bibi

| enachecristina a răspuns:

Eu stau în Spania și țin sa te anunț ca nu a apărut nici un film, nici măcar trailer...nu se știe când și dacă va apărea sigur