| foreman a întrebat:

Stie cineva de aici sa faca trucuri cu carti? Eu stiu, si trebuie sa recunosc ca sunt destul de bun. Daca mai stie cineva, si ar vrea sa faca schimb de experienta sa posteze aici si vom lua legatura.Sau daca este vreun master in trucuri cu carti ma poate invata si pe mine cate ceva nou whistling.

1 răspuns:
| Andra974 a răspuns:

Pai, si eu ma pricep, chiar daca sunt fata destul de bine, dar stii cum elaughing Magicienii nusi dezvaluie secreteletongue