| Frumushica20001 a întrebat:

Stie cineva de pe acest site daca exista fantome sau zombi?

Răspuns Câştigător
| GumitzaDePepene a răspuns:

Zombi nu exista.Dar entitatile oamenilor morti, da exista."fantome" este un cuvant dur,pentru ca ele sunt Entitati! a
cestea, in cazuri multe,sunt o parte de suflet care ramane captiv pe panamt,deoarece ele nu sunt "impacate" cu ideea de a muri, adica o moarte violenta, subita si chinuitoare.
Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa!

9 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Da,există şi vraci si vrăjitoare,vârcolaci, strigoi, şi toate cele pe care le-am uitat.

| Bitter a răspuns:

Da normal.Aseara am vazut pe Mos Craciun ca era transformat in zombi si i-a mancat creierul Zanei Maselute.
Pe bune...cand o sa incetati cu intrebarile astea stupide?

| Frumushica20001 explică (pentru Bitter):

Scuze. Stiu si eu ca nu exista. Dar am vrut sa pun aceasta intrebare. Si scuze inca o data!

| Fiction a răspuns:

Toata lumea stie ca nu exista asa ceva.Te rog nu mai popula categoria cu intrebari tampite.Scuze daca am parut dura. happy

| oanard174 a răspuns:

EEEEEEEE,nu exista, stai linistita.(vezi ca e o fantoma in spatela tau) hahaha(am glumit) nu exista.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Cum sa nu existe? Ia uitete sub pat laughing tea luat paranoia?

| Filip23 a răspuns:

Zombi era si pe aici unul. (Woodenpints)

| XTreme00 a răspuns:

Nu exista nici una nici alta.Auzi acolo, zombi si fantome.Cand vezi un zombi in fata ta sau o fantoma, atunci sa ne spui si noua.

| SoNNyFlamE3500 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre zombi, am inteles de la alti ca fantomele poseda trupul oamenilor morti, dar fantoma nu mai poate controla acel trup deoarece el nu avea suflet si se nici gandire si se duce la regulile stravechi canibalismul. Si ce ziceam oameni au suflet si daca mai intra o fantoma in ei poate sa controleze si poate iesi daca intra in trup fara suflet nu mai pot iesi sper ca te-am ajutat. FUNDA? happy